• Новак
  • -6 %
1PC Пластични LM8UU 8 mm Линеарна Топката Имајќи Иста Како RJ4JP-01-08 RJ4JP 01 08 Anet Имајќи Буш 3D Brinter cnc Reprap Додатоци

1PC Пластични LM8UU 8 mm Линеарна Топката Имајќи Иста Како RJ4JP-01-08 RJ4JP 01 08 Anet Имајќи Буш 3D Brinter

DEN 134.00
DEN 143.04

Достапност
Достапно за нарачка


1 PC Пластични LM8 UU 8 mm Линеарна Топката Имајќи Иста Како RJ4 JP-01-08 RJ4 JP 01 08 Anet Имајќи Буш 3 D Brinter cnc Reprap Додатоци ● Име : RJ4 JP-01-08 линеарна топката baearings. ● Внатре дијаметар : 8mm. ● Надворешен дијаметар : 15mm. ● Должина : 24mm. Функција : Корозија-отпорни, прашина доказ, Шок доказ, noiseless, без повреда вратило, чистење (без лубрикант), Neend не одржување. Со супериорен носат-отпор и да се Применуваат многу добро да ротација, замав и линеарно движење.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Топката Лежишта
Број На Модел На:
RJMP-01-08
Бренд Име:
FYSETC
Производителите:
FYSETC
внатрешниот diamenter :
8m
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Должина:
24mm
одговараат за:
reprap prusa mendel итн
Функција:
lm8uu полимер
Примена:
заменете lm8uu
Функција:
пластични имајќи
Име:
RJ4JP-01-08
Пакет:
1pc

Со стоката дадена додека купуваат