• Новак
  • -6 %
RJ4JP 01 08 2 парчиња Пластични LM8UU 8 mm Линеарна Топката Имајќи Черупка Буш 3D Печатач cnc Reprap Додатоци VS Drylin RJ4JP-01-08

RJ4JP 01 08 2 парчиња Пластични LM8UU 8 mm Линеарна Топката Имајќи Черупка Буш 3D Печатач cnc Reprap Додатоци

DEN 225.00
DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


RJ4 JP 01 08 2 парчиња Пластични LM8 UU 8 mm Линеарна Топката Имајќи Черупка Буш 3 D Печатач cnc Reprap Додатоци VS Drylin RJ4 JP-01-08
● Име : RJ4 JP-01-08 линеарна топката baearings. ● Внатре дијаметар : 8mm. ● Надворешен дијаметар : 15mm. ● Должина : 24mm. Функција : Корозија-отпорни, прашина доказ, Шок доказ, noiseless, без повреда вратило, чистење (без лубрикант), Neend не одржување. Со супериорен носат-отпор и да се Применуваат многу добро да ротација, замав и линеарно движење. Пакет оглас : 2 парчиња* RJ4 JP-01-08 линеарна топката baearings.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Топката Лежишта
Број На Модел На:
RJMP-01-08
Бренд Име:
FYSETC
Производителите:
FYSETC
ID:
8мм
OD:
15mm
L:
24mm
Одговараат на:
за reprap prusa mendel итн
Примена:
заменете lm8uu
Функција:
LM8UU
Опсег:
за Anet Reprap Prusa i3 3D Printe
Функција:
пластични имајќи
Пакет:
2 парчиња/многу

Со стоката дадена додека купуваат